Zostań sponsorem

Dlaczego warto pomagać Fundacji RAT24?

Naszą misją jest zmniejszenie liczby ofiar śmiertelnych w wypadkach oraz niesienie pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia, na ulicach Trójmiasta i okolic. Chcemy doprowadzić do sytuacji w której odsetek ludzi umierających zarówno w wyniku wypadku jak i wyniku NZK (nagłego zatrzymania krążenia), był najniższy w całym kraju.

Rozwijający się Świat stawia nowe wyzwania w służbach ratowniczych, dla których coraz ważniejszym ogniwem staje się przypadkowy świadek zdarzenia, który do czasu przyjazdu wyspecjalizowanych służb powinien podjąć czynności ratunkowe. Warto również podkreślić coraz ważniejszą potrzebę posiadania ratowników BLS (Basic Life Support), których działania powinny wspierać PRM w sytuacjach zagrożenia życia, a zwłaszcza NZK.

Fundacja RAT24 wie jak ważne jest przegrupowanie zadań ratowniczych i uzupełnianie ograniczonych sił i środków w Państwowym Systemie Ratowniczym, poprzez uzupełnianie go wykwalifikowaną kadrą ratowników BLS. Wspólnie z Państwem jesteśmy w stanie rozwinąć Gdańskie Centrum Ratowniczo-Szkoleniowe, oraz sprawić by Trójmiasto stało się najbezpieczniejszym regionem w naszym kraju.

Dołączając do grona sponsorów przyczyniają się Państwo do osiągnięcia tego celu.

Jak mogę pomóc?

Wpłacając środki na konto fundacji

PL14 2030 0045 1110 0000 0394 1060 (Bank BGZ BNP PARIBAS) 
Tytuł przykładowy: na cele statutowe

Fundacja Ratownictwo Drogowe RAT24
Al. Grunwaldzka 515
80-320 Gdańsk
KRS: 0000433922 NIP: 5842728779

Wpłacając środki online

Dokonując wpłaty online, korzystając z bannera widocznego u dołu strony.

Przekazując dary rzeczowe

Jeśli są Państwo zainteresowani przekazaniem darów rzeczowych, zachęcamy do kontaktu celem ustalenia aktualnych potrzeb Fundacji oraz Centrum Ratowniczego. Stale przyjmujemy środki opatrunkowe oraz rękawice nitrylowe. Są to rzeczy, które na bieżąco są przez fundacje uzupełniane i potrzebne ratownikom do udzielania pomocy.

W sprawach darowizn rzeczowych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 662 351 999 lub za pomocą formularza kontaktowego.

Fundacje Wspierają

IQ.pl - specjaliści od serwerów
Biedronka

Fundacji Patronują