Pogotowie stomatologiczne w Gdańsku, Sopocie i Gdyni

Nadchodzi wieczór lub weekend a nas akurat zaczyna boleć ząb. Myślimy sobie że wytrzymamy, ale ból się nasila z każdą kolejną minutą. W jednej ręce ze środkiem przeciwbólowym, w drugiej z telefonem staramy dowiedzieć się gdzie w Trójmieście przyjmuje stomatolog na NFZ..

Niestety prawda jest taka że mało kto wie, gdzie w zasadzie przyjmuje nocny stomatolog. W poprzednim tygodniu sam poszukiwałem takowego, dla osoby która wymagała opieki. Informacji nie byli mi w stanie udzielić zarówno pracownicy szpitali do których dzwoniłem, ani dyspozytor pogotowia ratunkowego (do którego zadzwoniłem w akcie desperacji). Internet który na szybko przeszukiwałem także nie przyniósł oczekiwanych rezultatów.

Zbiegiem okoliczności informacji udzieliła mi pracownica jednego z wejherowskich szpitali, której się wydawało że pogotowie stomatologiczne mieści się w siedzibie gdyńskiego pogotowia ratunkowego. Nie odnajdując potwierdzenia tej informacji na ich stronie internetowej postanowiłem zaryzykować i pojechać w ciemno. Udało się!

Jeśli więc poszukujecie pogotowia stomatologicznego informujemy, iż jedyne działające na całe Trójmiasto znajdziecie pod adresem:

Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gdyni
ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Fundacje Wspierają

IQ.pl - specjaliści od serwerów
Biedronka

Fundacji Patronują